Başarılı bir üç haneli büyüme yılının ardından Localz, EMEA genelinde agresif genişleme planlarına yardımcı olmak için Gary Rosier-Taylor’ı atadı.

Verizon Connect’te İngiltere ve İrlanda’nın eski Yönetici Ortağı Gary Rosier-Taylor, yazılım ve teknoloji satış ortamlarında on yılı aşkın deneyime sahip olup, önemli büyüme aşamalarından geçen ve pazara maruz kalmayı artıran kuruluşlarda uzmanlaşmıştır. Gary Rosier-Taylor’ın deneyimi, Gartner’da global hesap yöneticisi olarak çalışmayı içeriyor.

“Şu anda, dünyadaki her sektördeki müşteri beklentileri tamamen değişti. Küresel salgın, tüm nesli daha önce hiç olmadığı gibi teknolojiyle etkileşime girmeye itti ve bu, müşteri deneyiminde adım adım değişiklik yapması gereken, aynı zamanda maliyetleri düşüren ve verimliliği artıran kuruluşları desteklemek için mükemmel bir fırsat. Localz teknolojisi, dünyanın dört bir yanındaki işletmelerin tam olarak bunu yapmalarını sağladı ve bu, heyecan verici bir büyüme döneminde şirkete katılmak için mükemmel bir zaman ”diyor Localz’deki Satış EMEA Başkan Yardımcısı Gary Rosier-Taylor.

“Salgın, her sektördeki şirketleri dijital olarak dönüştürmeye zorladı. Teknolojiyi benimsemesi daha yavaş olan endüstriler için bu gerçek bir zorluktu. Teknolojimiz, temassız hizmet sunumu, tıkla ve topla ve kaldırım kenarı alma gibi pandeminin yarattığı bir dizi sorunu çözmek için kullanılmıştır. Perakende, konut ve kamu hizmetleri gibi sektörlerde küresel liderlerle çalışmaktan zevk alıyoruz ve şimdi EMEA pazarındaki uzmanlığımızı genişletmek için mükemmel bir zaman. Gary, büyümenin bir sonraki aşamasına ulaşmak için girişimlere / ölçeklendirmelere yardımcı olmak için on yıldan fazla bir deneyim getiriyor ve EMEA satış ekibimizin başında olması için heyecan duyuyoruz ”dedi.

Localz Hakkında

Localz, gerçek zamanlı konum takibi ve çok partili müşteri iletişimini birleştiren dijital müşteri katılımı konusunda uzmandır. Localz, hizmet gününü harika hale getirmek için işletmelere yapılandırılabilir çözümler sunarak hizmet gününün son mil karmaşıklığını ortadan kaldırır.

Localz platformu gerçek zamanlı servis takibi, doğru eta’lar, iki yönlü iletişim ve dinamik geri bildirim sağlar. Localz, müşteri memnuniyetini ve ilk kez erişim oranlarını artırarak işletme maliyetlerinden tasarruf sağlar.

Localz, RAC, HSS Kiralama, OVO Enerji, Oto Cam, Rentokil ve Woolworths tarafından kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir