Avaya bugün transcosmos ınc. 30 ülke ve bölgede varlığı bulunan Japonya merkezli bir iş süreci dış kaynak devi, Avaya OneCloud CCaaS platformunu konuşma yapay zekasıyla hayata geçirdikten sonra müşterileri adına zahmetsiz müşteri deneyimleri sunabiliyor.

Google Cloud Contact Centre yapay zekasına sahip Avaya OneCloud CCaaS, Japonya’da uygulanan türünün ilk örneğidir ve hem müşteri deneyimini iyileştiren hem de aracı verimliliğini artıran yeni self servis seviyeleri sunar.

AI ile aşılanmış platformu kullanan pilot projeler, birkaç transcosmos müşterisi ile halihazırda devam etmekte olup, şirket önümüzdeki yıl hizmetin önemli ölçüde genişlemesini beklemektedir.

Platformdan zaten yararlanan müşteriler, herhangi bir temas noktasında aracı müdahalesi gerekmeden sezgisel ve doğal konuşma etkileşimleri sağlayan gelişmiş sanal aracılardan yararlanıyor. Bu self servis seçenekleri, transcosmos’un iletişim merkezlerinin yanıt sürelerini iyileştirmesine ve çağrı hacimlerini azaltmasına yardımcı olacaktır.

Bu çözüm aynı zamanda insan temsilcilerine canlı müşteri konuşmaları hakkında anında bağlamsal bilgi sağlayarak yardımcı olur. Bu, artık sorunlarını yinelemeleri gerekmeyen kullanıcılardan gelen önemli bir yükü ortadan kaldırırken, aracıların her görüşmeye sorguyla ilgili ayrıntılarla girdiklerinde sorunları daha hızlı çözmelerini sağlar.

transcosmos ayrıca, daha yüksek CSAT puanları ve operasyonel verimlilikleri artırmak için çözümün doğal dil işleme teknolojisiyle desteklenen yerleşik duyarlılık analizi özelliklerini birincil içgörü ve analiz kaynağı olarak kullanacak.

Transcosmos’un oluşturduğu çözüm, Avaya’nın GİTEX Global 2021’deki standında sergilenecek birçok çözümden sadece biri.

Avaya’nın Gitex’teki varlığı Future Technology, Gulf Applications, RayCom Technologies, Sestek, Summit Technology Solutions, Toolwire, TOPAZ ve Verint Systems ortaklığıyla gerçekleşiyor.

17-21 Ekim 2021 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi, Zabeel Hall’daki standında Avaya’yı ziyaret edin veya canlı yayına başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir