Siber güvenlik her iş alanına dokunduğunda, modern dünyada hayatta kalmak için sağlam bir güvenlik stratejisi kritik öneme sahiptir. Bilgi İşlem Güvenliği Mükemmelliği Ödülleri, kuruluşları ve müşterilerini güvende tutmaya yardımcı olan şirketleri, kişileri, ürünleri ve projeleri tanır ve ödüllendirir ve genel güvenlik endüstrisinin başarılarını kutlar.

PCI Pal Agent Assist, uzak çalışanların pandemi boyunca evde çalışmaya geçiş yaparak müşteri ödemelerini PCI uyumlu ve güvenli bir şekilde işlemeye devam edebilmelerini sağlamak için kuruluşlara yardım etmedeki rolünden dolayı aday gösterildi.

Jane Goodayle, SVP – Global Marketing, PCI Pal şunları söyledi: “Dünyanın dört bir yanındaki birçok büyük işletmeyi, yalnızca müşterilerin kart ödemelerini güvenli bir şekilde işleme yeteneğini korumakla kalmayıp, aynı zamanda PCI dss’nin gerekliliklerine uygun olmalarını sağlama konusunda da destekledik. Bu nedenle, ekibimizin çabalarının tanınması için Kurumsal Güvenlik Çözümü kategorisi için Bilgi İşlem Güvenliği Mükemmellik Ödülleri’nde kısa listeye alınmaktan gurur duyuyoruz.”

#Securityexcellenceawards ödüllerinin kazananları 1 Aralık 2021’de bir çevrimiçi ödül E-Kitabının yayınlanmasıyla duyurulacaktır. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

PCI Pal hakkında daha fazla bilgi için ziyaret edin www.pcipal.com , ara +44 207 030 3770 bir gösteri düzenlemek veya Twitter’da PCI Pal’i takip etmek için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir