Beyaz tişörtten daha klasik bir şey var mı?

Basit, temiz, KOLAY. Kelimenin tam anlamıyla her şeyle gider ve asla aşırıya kaçmaz. Onu giydirebilir, giydirebilir, tek başına veya katmanlı olarak giyebilirsiniz. Gerçekten mükemmel bir gardırop elyafıdır.

Peki neden bu kadar sık unutuluyor?

Dolaplarımızı eşleşmesi zor eşyalarla ne sıklıkta doldurduğumuzu hiç fark ettiniz mi? Sığmayan ve gurur duymayan kıyafetler saklarız, çünkü onları bırakmaya kendimizi zorlayamayız. Bu ucuz, hızlı moda çağında, çok fazla kıyafet biriktirmek (ve çok şey demek istiyorum) kolaydır. Herhangi bir indirimli giyim mağazasına gidin ve şansınız yüz doların altında birden fazla çantayla çıkabilirsiniz. Ne yazık ki, bu kıyafetlerin çoğu ucuz ve kötü yapılmış olsa da, bu sezon sevimli görünebilecek modaya uygun ürünler birkaç ay içinde “hiçbir şeyle gitmez” yığınına giriyor ve sonra dolabın önünde duruyoruz 20 dakika giyecek bir şey bulmaya çalışıyoruz.

Birkaç yıl önce, gardırobumu dolabımdaki sadece 40 askıma ilk indirdiğimde, sadece gerçekten sevdiğim eşyaları dahil ettiğimde ne kadar fazla seçim yapmam gerektiğini keşfetmek bir şok oldu. Birdenbire giyecek hiçbir şeyiniz olmaması yerine, olasılıklar sonsuz görünüyordu!

Bu günlerde, kıyafet alımlarımda inanılmaz derecede seçiciyim, genellikle sadece gerçekten sevdiğim klasik parçalara yatırım yapmayı tercih ediyorum. Her öğe değerlidir, çünkü dolabıma yeni bir parça girdiğinde, başka bir şeyin çıkması gerektiğini biliyorum. Sonra, cazibeyi uzak tutmak VE işleri taze tutmak için sık sık Pisti kiralamak için dönüyorum. İnanılmaz!

Beyaz bir Tişörtü Şekillendirmenin 10 Yolu
Ancak gardırobuma bu basitleştirilmiş yaklaşım beni klasik beyaz tişörtün daha da büyük bir hayranı yaptı. Gerçekten hemen hemen her şeyle gidebilir ve onu şekillendirmenin pek çok harika, kolay yolu vardır.

İşte favorilerimden birkaçı

1. Bir Etekle eşleştirin
Basit bir şeyi giydirmenin en hızlı ve en kolay yolu, onu etek gibi şık bir şeyle eşleştirmektir. A-çizgisinde güzel, parlak bir çiçek deseni, klasik bir siyah kalem veya uzun bir maksi etek, beyaz bir tişörtle harika görünür. Doğru etek ve ipek veya suni ipek bir tişört göz önüne alındığında, beyaz tişörtünüzü süslü bir etkinliğe götürmekten bile kurtulabilirsiniz. Çocuklarınız için, fotoğraflarda harika görünen sevimli bir kıyafet için basit bir beyaz tişört ile bir DIY tül etek eşleştirmeyi deneyin!

Spandeks veya ince bir ölçü örgüsü gibi biraz gerilmiş bir pamuklu tişört bile ortalama beyaz tişörtü özel ve “eteğe layık” bir şeye yükseltebilir.” Küçük ayrıntılara bakın: güzel bir kenar, yaka boyunca borulama veya bir tişörtü bir sonraki seviyeye taşımak için daha hoş bir akan kumaş. Gevşek rahat v yakalı tişörtler, takılı kalem etekleri ve altında güzel bir kaşkorse ile harika görünebilir. Şık bir eteğin aksine rahat bir tişört giymekle ilgili.

2. Desenli bir Blazer üzerine Atın
Bir yere kaçıp cilalı görünmeye mi ihtiyacın var? En kolay çözüm, harika bir blazer veya ceket giymektir. Kot pantolon giyseniz bile, bir blazer veya hırka ve bazı rahat elbise daireleri anında beyaz bir tişörtün toplantıya hazır görünmesini sağlayabilir.

Desenli blazerlerin bazen abartılı görünmeyecek şekilde şekillendirilmesi zor olabilir. Ancak basit bir beyaz tişört, kıyafetiniz için mükemmel, klasik bir temeldir. Kombinasyon durdurulamaz ve hemen hemen her durum için uygundur.

3. Bir Elbise veya Tulumun Altına Giyin
Yakası biraz fazla derin olan sevimli bir tulumun var mı? Ya da belki giymek isteyeceğin bir elbise, ama biraz fazla açıklayıcı olduğunu mu düşünüyorsun? Cila eklemek, biraz daha mütevazı hale getirmek veya “plaj” dan “akşam yemeğine” bir kıyafet almak için elbisenizin altına klasik bir beyaz tişört takın.”

Hemen hemen her kolsuz elbise, klasik bir tişörtün üstünde bir jumper olarak harika görünüyor. Hile yeteri kadar elbise altında düz yatmak ve ekstra toplu veya sikiliyor önlemek donatılmış bir tişört bulmak mümkün. Bir beden aşağı rayon-spandex karışımı ile kabuk stilleri veya tişörtler arayın.

4. Geniş Bacaklı Elbise Pantolonu + Beyaz Spor Ayakkabılarla Klasiğe Gidin
Toplantı odasında beyaz tişört mü? Bahse girerim! Klasik bir beyaz tişörtü geniş bacaklı pantolonlarla ve bir çift parlak beyaz spor ayakkabıyla eşleştirmek kesinlikle “kendime güveniyorum, şık ve zekiyim, bu yüzden benimle uğraşmaya çalışmayın” gibi bir vibe atıyor. Hala ciddiye alınacak kadar resmi ama seni çok uğraşıyormuş gibi göstermeyecek kadar sıradan.

Elbette diğer elbise pantolonları da beyaz tişörtlerle iyi çalışabilir. Akıcı, gevşek tişörtler takılı diplerle daha iyi görünme eğilimindedir. Klasik bir sigara pantolonu veya ayak bileği uzunlukta dar pantolonlar, kolay oturan bir tişörtle çok şık olabilir. Yazdan sonbahara kadar harika bir görünüm için takılı ve kırpılmış dipleri daireler ve tekne boyunlu tişörtle eşleştirerek iç Audrey Hepburn’unuzu kanalize edin.

5. “Deri” Tozluk ve Kamuflaj Yeleği ile Rahat Kıyafetlerinizi Yükseltin
Salon kıyafetinin vazgeçmiş gibi görünmesi gerektiğini kim söyledi? Bu kombinasyon, özellikle uzun uçuşlarda seyahat etmek için en sevdiğim görünümlerden biri! Rahatladığımı hissedecek kadar rahat, ama yine de bir araya getirilmiş görünecek kadar cilalı. Hem düz hem de “moto” stillerinde gelen Spanx marka suni deri tozlukların özellikle büyük bir hayranıyım. Ve kamuflaj yeleğini çıkarabileceğinizi düşünmüyorsanız, bunun yerine bu kombinasyonu rahat, rahat bir jarse “blazer” ile eşleştirmeyi deneyin.

Ayakkabılara gelince, sadece biraz yetenekli sevimli spor ayakkabılarını deneyin ya da basit bir çift bale ayakkabısı ile seviyenizi yükseltin.

6. Saten Eşofman Altı ile Cesur Olun
İhtiyacım olan kıyafetleri “ödünç almak” için Pisti Kiralamak gibi bir hizmeti kullanmanın benim için en büyük yararlarından biri, kıyafetlerimle birkaç risk daha almama ve normalde asla denemeye cesaret edemeyeceğim parçalar eklememe izin vermesidir.

Örnek olay mı? Halston Heritage’den gelen bu muhteşem yüksek bel tasarımcı saten ter pantolonları. Daha uygun fiyatlı bir versiyon için, Amazon’da sadece 20 $ karşılığında bu çok benzer sevimli saten eşofman pantolonunu alın.

7. Deyim Takı ekle
Ho-hum’dan ooh la la’ya bir tişört almanın bir başka süper basit yolu da göz alıcı bir mücevher parçası eklemektir. Mürettebat boynu tişörtü ile cesur ol ya da evine git. Gerçekten bir açıklama yapmak için parlak boncuklar, şeker renklerinde tıknaz kolyeler veya eğlenceli moda takılar kullanın. Beyaz bir tişörtü boş bir tuval olarak düşünün ve işleri gerçekten patlatmak için renk ve şekil ekleyin!

V yakalı veya kepçe boyunlu bir tişört için, tatlı narin kolyeler (zincirler, tek veya katmanlı veya yüzen bir kolye gibi) harika görünebilir. Altın ve gümüş her ikisi de klasik beyaz tişörtlerle harika görünüyor — ve hatta bir elmas (veya sahte elmas) kolye ile klasik-klasik gidebilirsiniz. Uzun kolyeler ayrıca bir tişörte bir boho aura ekler ve kıyafetinizin zahmetsizce şık görünmesini sağlayabilir.

8. Skinny Jeans, Pop-of-Color Ayakkabılar ve bir Ön Tuck ekleyin
Basit bir beyaz tişört ve harika bir çift gerçekten parlak renkli ayakkabıyla eşleştirilen harika bir sıska kot pantolondan daha kolay ya da daha zahmetsizce şık bir şey yoktur. Görünümü bir ön tuck ile bitirin ve gitmeye hazırsınız, tamamen bir araya getirilmiş görünüyorsunuz ve yine de çok fazla uğraşmanıza gerek yokmuş gibi görünüyorsunuz.

Aslında, bu bakışı o kadar çok seviyorum ki, kitabımın kapağı için seçtiğim, Korkmuş Yap!

9. Rahat Olun – Hırka ve Botlarda Düşmek için Rahat Olun
Florida’da yaşıyorum, serin sonbahar günlerinin gelmesi zor olabilir, ama yine de kuzeye her seyahat ettiğimde bu görünümden yararlanmayı seviyorum! Kot pantolon ve en sevdiğim hayvan baskı botları (bunlar Tory Burch tarafından; Amazon’da bu çok benzer çifti 30 dolardan daha ucuza alın!), her zaman ekstra bir şey ekler!

10. Bir Tasarımcı Atkı Ekleyin (Veya Sadece Benzer bir Görünüm)
Beyaz tişört giymenin bir numaralı süper kolay yolu mu? Klasik bir fular ekleyin! Harika bir fular, tişörtün taze, ilginç ve güzel görünmesini sağlayabilir. Güzel renkler için gidin ve aksi takdirde atlayacağınız parlaklıkları ve desenleri denemeye cesaret edin. Eşarplarla, doku, renk, örgü ve kumaş söz konusu olduğunda, gökyüzü sınırdır!

Bir omzunun üzerinden bir Pashmina veya büyük bir sargı almayı ve bir DIY panço için geniş bir kemerin içine sokmayı deneyin (ve ofis klimasından bol miktarda sıcaklık).

Boynunuza bir sonsuzluk atkısını iki kez döndürerek kukuletalı boyun efekti yaratın. Beyaz bir tişörtün anında rahat ve düşmeye hazır görünmesini sağlamak için örme bir fular ve hatta kol ısıtıcıları kullanın. İpeksi bir fuların uçlarını bir arada tutmak için güzel bir broş veya vintage pim kullanın. Ya da, tekne boyun tişörtünüz ve kırpılmış pantolonunuzla eşleşecek bir Fransız görünümü için boynunuza düğümleyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir